فصل 5 شیطان کش کی میاد

دانلود کنید

فصل 5 شیطان کش کی میاد

تاریخ انتشار فصل چهارم انیمه شیطان کش 2024 مشخص شد.

تاریخ انتشار فصل چهارم انیمه شیطان کش 2024

A iplex در تاریخ 10 دسامبر 2023 طی اعلامیه ای، بازه زمانی انتشار فصل چهارم را اعلام کرد. انیمه a c Hashi a در حال حاضر برای نمایش در بهار 2024 برنامه ریزی شده است، با یک قسمت ویژه یک ساعته که قول می دهد طرفداران را با روایت جذاب و انیمیشن خیره کننده خود مجذوب کند.

فصل چهارم انیمه شیطان کش Demo Slaye در ماه ژوئن 2023 به طور رسمی با دستان ماهر Ufo able (موسسه انیمیشن) چراغ سبز گرفت. a c Hashi a به نبردهای Ta ji o Kamado با S o e Hashi a، Himejima، که مصمم است او را به یک Hashi a تبدیل کند، خواهد پرداخت. همانطور که Ta ji o تحت آموزش سخت قرار می گیرد، بینندگان می توانند انتظار رشد شخصیت و آمادگی برای نبردهای پیش رو را داشته باشند.

فصل چهارم انیمه شیطان کش Demo Slaye قرار است در بهار 2024 روی صفحه نمایش بیاید، همانطور که توسط Reel تبلیغاتی 2024 تایید شد. در حالی که تاریخ دقیق هنوز اعلام نشده است، طرفداران می توانند آوریل 2024 را در تقویم خود علامت بزنند تا از بازگشت انیمه استقبال کنند. Reel تبلیغاتی با سکانس های اکشن نفس گیر با حضور شخصیت های آشنا، از جمله Ta ji o، I osuke، Ze i su و Nezuko آغاز می شود.

تور جهانی

در کنار اعلامیه انیمیشن تلویزیونی، Reel تبلیغاتی 2024 فیلمی به نام “Demo Slaye : To The Hashi a T ai i g” را معرفی کرد که قرار است در تاریخ 23 فوریه 2024 در پرده های 4K و IMAX اکران شود. این فیلم شامل قسمت 11 فصل 3 Demo Slaye و قسمت 1 انیمیشن a c Hashi a T ai i g خواهد بود و به طرفداران تجربه جدیدی  ارائه خواهد داد.

یک راز هیجان انگیز تور جهانی برنامه ریزی شده برای فیلم است که بیش از 140 کشور را در بر می گیرد و به مخاطبان جهانی این امکان را می دهد تا در جهان Demo Slaye شرکت کنند. وب سایت رسمی Demo Slaye Seaso 4 از بازیگران و عوامل پشت سر انیمه مورد انتظار پرده برداشت. Ha uo So ozaki برای تولید انیمه در Ufo able S udios بازگشت. Aki a Ma sushima به عنوان مدیر اصلی انیمیشن و طراح شخصیت خدمت می کند.

عوامل انیمه

بازیگران صدا شامل نام های آشنایی است: ناتسوهی هانه به عنوان تانجیرو کامادو، آکیری کیتو به عنوان  Nezuko کامادو، هیرو شیمونو به عنوان Ze i su، یوشیتسوگو ماتسوکا به عنوان I osuke Hashibi a، تاکاهیرو ساکورایی به عنوان Giyu Tomioka، کاتسوکی کنیشی به عنوان Te ge Uzui، کنگ کووانیشی به عنوان Muichi o Toki o، کانا هانازوا به عنوان Mi su i Ka oji، سئوری هیامی به عنوان Shi obu Kocho، کنجی سوزومورا به عنوان Oba ai Igu o ،Tomokazu Sugi a به عنوان Gyomei Himejima.

آیا تانجیرو تبدیل به شیطان می شود؟ در سلسله های پایانی مانگا، تانجیرو با زخم های کشنده روبرو می شود و در نبرد علیه پادشاه شیطان Muza تسلیم می شود. علیرغم اینکه Muza دچار آسیب های شدیدی شده است، او از آخرین بقایای قدرت خود برای تبدیل تانجیرو به یک شیطان استفاده می کند. قوی ترین Hashi a کیست؟ Gyomei Himejima: Hashi a سنگی با قدرت جسمی بی نظیر. در میان رتبه های Hashi a، Gyomei Himejima خود را به عنوان Hashi a سنگی متمایز می کند، دارای قدرت جسمی خام بی نظیر است.

با A c آموزشی Hashi a که قول آموزش شدید و باز کردن پتانسیل Ta ji o را می دهد، Demo Slaye Seaso 4 آماده است تا ادامه هیجان انگیزی را برای این حماسه ارائه دهد و انتظار برای نبردهای علیه Muza و شیاطین ماه فوقانی قدرتمند را ایجاد کند.

برای مرور آنچه در فصل های گذشته رخ داده، توصیه می شود از طریق پلتفرم همآهنگ، انیمه شیطان کش را آنلاین ببینید.

جدیدترین خبر انیمه شیطان کش را در این لینک Demo Slaye : I fi i y Cas le T ilogy می توانید تماشا کنید.

لغو پاسخ دهی

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

خب الان هشت قسمت فصل چهار پخش شده و میگن که اخرین قسمت بوده … قسمتای بعدی کی میاد ؟ درواقع فصل پنج کی میاد ؟

قسمت چهار کی اکران میشه

دارم دیونه میشم صبرم تموم شده

چرا یک قسمت گذاشتن چند هفته نمیزارن دگ مردم آزاری حدی داره الان باید 9 یا 10 میزاشتن.

صبرم داره تموم میشه کی فصل جدید منتشر میشه????

صبرم داره تموم میشه کی فصل جدید منتشر میشه

اوتاکو بودن واقعا زجر هم داره ಥ‿ಥ چرا نمیاددددد

نمیتونم صبر کنم بیاد

اوتاکو واقعی زجر میکشه????

چرا اینقدر دیرررر

فصل 5 شیطان کش کی میاد

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب